Kripto Para Borsası

Anlık Kripto Para Borsası
Öncesi 100
İleri 100
#Kripto ParalarFiyatPiyasa DeğeriArzHacim (24 Saat)Değişim (24 Saat)Fiyat Grafiği (7 Gün)Fiyat (BTC)Toplam ArzDeğişim (1 Saat)Değişim (7 Gün)Değişim (30 Gün)Fiyat Grafiği (24 Saat)

Global Kripto Para Piyasası

Toplam Kripto Paralar: 13.395
Toplam Piyasalar: 805
Piyasa Değeri: 1.327.694.170.186 $(2,06%)
24 Saatlik Hacim: 101.976.900.826 $
BTC Hakimiyeti: 42,47%

Coinoloji Kripto Para Borsası

Kripto para borsası alanında yatırımlarda bulunulması için öncelikle kaliteli ve birçok şeyin en rahat şekilde yapılabileceği bir borsanın seçilmesi gereklidir. Borsalar arasında oldukça iyi bir çeşitlilik olduğu görülür.
Her bir borsanın kendisine özel birtakım çalışma ve hizmet dinamikleri vardır. Borsaları tüm özellikleriyle en yakından tanımanın önemi büyüktür. Bizler sitemizde herkesin işine yarayacağı şekilde borsalar hakkında birtakım bilgilere yer veriyoruz.

Eğer kripto para borsaları hakkında tam kapsamlı birtakım bilgilere sahip olmayı istiyorsanız sizler de sitemizde bunları bulabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen borsa verileri ve haberleriyle kripto para alanına dair daha iyi değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Kripto Para Borsaları İnceleme

Kripto para borsalarına ilişkin birçok detayın en kapsamlı şekilde ele alınması gerekir. Sitemizde her türde bakış açısıyla ilgili borsaların incelendiğine tanıklık edebilirsiniz.

  • İlgili borsalarda hangi coinlerin olduğu,
  • Borsa sıralamasında kaçıncı sırada yer aldıkları,
  • Hangi coinlerin hangi borsalarda listeleneceği,

Genel itibariyle sitemizde bizler bu türden birtakım veriler doğrultusunda borsalardan bahsediyoruz. Her bir kripto para yatırımcısının doğru borsaları bulabilmesine yardımcı oluyoruz.